Üyelik

İnsanları yogayla tanıştıran, yogayı sevdiren ve sağlıklı bir ilişki kurmasına vesile olan fikirlere ve uygulamalara inanıyoruz. Her bireyin yoga yapabileceğini ve hatta yapması gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple fiyat politikamız, insanları ayrıştırmaktan öte dahil etmek, yarıştırmaktansa her daim işbirliği üzerine kurulu yeni bir sistem.

Ödeyebildiğin kadar öde konseptiyle nitelikli yogaya herkesin ulaşabilmesini umuyoruz.

3 çeşit üyelik tipi ile gelirinize göre bir üyelik seçebilirsiniz. Bunların dışında stüdyoya ilk kez üye olacaklar için tanışma paketi, ayrıca 4 ders ve 10 derslik paketler mevcut.

Talihli üyeliğini ne kadar çok insan seçerse Neşeli üyeler o kadar düşük ücrete üye olurlar. En düşük ücret segmenti işsizler ve öğrenciler içindir. Bu sistem ile herkesin nitelikli yogaya daha kolay ulaşabileceği bir topluluk yaratmaya ve bu güzel pratiklerin ve ailenin bir parçası olmaya katkıda bulunuyorsunuz.

Biraz daha fazla ödeme yapabilecek kadar talihliyseniz… *

Düzenli geliri olanlar için. *

Öğrenci ve işsizler için. *

Yalnızca bir kere kullanılır.*

4 Ders 30 gün; 10 Ders 90 gün geçerlidir.*

6 Ay Sınırsız 1000₺

12 Ay Sınırsız 1600₺

*Fiyatlarımız KDV dahil değildir.

Stüdyo olarak Neşeli üyeliği hiç Talihli üye olmasa dahi minimum 175TL olarak belirledik. O ay içerisinde üye olan Talihli ve Neşeli üye sayısına göre sonraki ay için Neşeli üyelik ücreti güncelleniyor. Mesela üyeliğinde +25 TL ekleyen her bir talihli için bir neşeli -25TL daha az ödüyor. Her ay websitesi ve sosyal medyadan bu oranlar güncellenip duyurulacaktır.