Ses Çanakları Eğitimi

Ses Çanakları kullanımı ve sesle içsel alan keşifleri eğitiminde temel niyet ses çanaklarını kendi meditasyon pratiğimizde kullanmak ve sesin şifalı gücünü deneyimlemektir. Ancak bu şekilde diğer insanlara meditasyon alanı tutabileceğimize inanıyorum.

Bu eğitime gelmeye niyet ediyorsanız kendinizle, karanlığınız ve ışığınızla, duygularınızla çalışmak konusunda  ve ilk buluşmanın ardından en az 21 gün boyunca her gün çanaklarla kendinize bir meditasyon alanı açacağınıza söz vermenizi bekliyorum.

Bu eğitim için en az 3 ses çanağınız olması uygun olur. Dileyenler 1 ya da 2 çanakla da katılabilirler fakat 3 çanak edinmeniz daha optimum fayda sağlar. Kayıt olduktan sonra çanak seçimiyle ilgili bilgileri paylaşacağım.

İlk modülde konuları

  • *Meditasyon ve Sesle Meditasyon nedir?
  • *Meditasyon ve sinir sistemleri ilişkisi
  • *Sesle Meditasyon öncesi hazırlık ve niyet belirleme
  • *Ses Çanağı çalma teknikleri
  • *Sesle meditasyon için alan tutmak
  • *Kendi duygularımızı kapsarken ses çanaklarını ve kendi sesimizi kullanmak
  • *Ses Çanaklarıyla pratik

İlk modül ardından en az 21 günlük kişisel keşif çalışmanızı yapacaksınız. Bu çalışma sırasında bir saatlik bir zoom görüşmesi ile soru-cevap yapacağız.

İkinci modül pratik modülü olacak. Herkesin 15 dakika çanaklarla meditasyon alanı tuttuğu 2-3 saatlik uzun bir ses ritüeli yapacağız. Katılımcı sayısına göre süre değişebilir. Bu pratik çalışmanın ardından paylaşım, soru-cevap ve geri bildirimler olacak. Bütün bu çalışmaları tamamlayanlara katılım belgesi vereceğim. Bu çalışma ardından kendi meditasyon pratiğinizde sesleri kullanmaya başlayacak ve dilerseniz kendi deneyimizlerle yola çıkarak arkadaşlarınıza, yoga hocasıysanız derslerin sonunda öğrencilerinize sesle meditasyon alanı tutabileceksiniz.

YÜZ YÜZE

  1. Modül: 19 Eylül Pazar 10:00-18:00
  2. Modül: 17 Ekim Pazar 12:00-16:00

Ara zoom görüşmesi tarihini birlikte belirleriz. 

Eğitim ücreti: 1350 TL / 1 Eylüle kadar 1050 TL

Kredi kartıyla ödeme durumunda +kdv eklemem gerekiyor.