Ses Çanakları İçsel Alanların Keşfi

Bu eğitim kendi içsel sistemiyle ve sesiyle temas etmek isteyen herkese açık. Bu eğitimin temel amacı kendinizle ses şifası yöntemleri kullanarak çalışabilmeniz. Önce kendinize iyi gelmeli ve kendinize iyi bakım vermeliyiz. Bu bir ses şifası uygulayıcılığı, ses terapisi eğitimi değildir. Bu bir giriş eğitimidir. Bu eğitimin ardından kendiniz meditasyonlarınızda sesle şifa tekniklerini kullanabileceksiniz. Hali hazırda yürüttüğünüz çalışmalarınıza  kısa ses banyoları entegre edebilirsiniz.

Bol bol pratik alanımız olacak. Eğitim sonrası çalışmalar yapmak için en az 2-3 ses çanağı almanızı öneriyorum. Çanak almamayı seçebilirsiniz. Bu eğitimi kişisel bir keşif ve sesinizle temas edecek bir alan olarak görebilirsiniz. Ki ilk amacımız kendi keşiflerimizi yapmak.  Bu eğitim bittiğinde kendi kendinize sesle meditasyon yapabilecek araçlarınız olacak. Eğitimin ardından 21 günlük bireysel çalışma ödeviniz olacak ve  bir saatlik zoom görüşmesi yapacağız soru cevap için. Ödevleri tamamladıktan sonra katılım belgenizi alabilirsiniz.


Bu eğitime gelmeye niyet ediyorsanız kendinizle, karanlığınız ve ışığınızla, duygularınızla çalışmak konusunda ve ilk buluşmanın ardından en az 21 gün boyunca her gün çanaklarla kendinize bir meditasyon alanı açacağınıza söz vermenizi bekliyorum.

Atölye konuları:

  • Meditasyon ve Sesle Meditasyon nedir?
  • Meditasyon ve sinir sistemleri ilişkisi
  • Sesle Meditasyon öncesi hazırlık ve niyet belirleme
  • Ses Çanağı çalma teknikleri
  • Kendi duygularımızı kapsarken ses çanaklarını ve kendi sesimizi kullanmak
  • Ses Çanaklarıyla pratik

Bu atölye ardından en az 21 günlük kişisel keşif çalışmanızı yapacaksınız. Bu çalışma sonrasında bir saatlik bir zoom görüşmesi ile soru-cevap yapacağız.

Atölye 22 Ocak Pazar 11:00-18:00 arasında Stüdyo Yolculukta olacağız.

Zoom görüşmesi 19 Şubat Pazar 18:00’de .

Eğitim ücreti: 3750 TL