Destek

Merhaba,

Ben Burak. Bir çoğunuzla tanışıyoruz. 🙂 Bireysel pratiklerle başlayan yoga yolculuğum bir topluluğa dönüştü ve git gide büyüyen bir topluluğumuz oluyor. Bir birini seven ve destekleyen, duygulara alana açan bir topluluk.

Ve bu topluluğun bir stüdyosu oldu, Studio Sofu; atölyelerde, derslerde, masallarda buluştuğumuz bir yuva. Bu yuva bir bebek gibi, henüz 8 aylık ve COVID-19 salgını sebebiyle stüdyo etkinliklerine ara vermek durumunda kaldık. Bu sürecin ne kadar uzayacağını kestiremiyorum malesef ve bu beni kaygılandırıyor.

Aydan aya kendi masraflarını çıkarmaya başlayan stüdyonun maddi gelir kaynakları bir anda kesildi, lakin temel giderler hala mevcut. Bu süre içerisinde stüdyoyu ayakta tutmak için canlı yayın yoga derslerine başladım. Bu yoga derslerine üye olarak maddi destek sağlayabilirsiniz.

Ayrıca her akşam 21.45’te instagram ve youtube üzerinden Burak ile Yoga kanallarından canlı yayınla meditasyon paylaşıyorum ücretsiz olarak. Bu süreci hasarsız atlatabilmek için kıymetli buluyorum bu paylaşımı ve herkese ulaşmasını istiyorum. Bu yayına katılıp bağış yaparak da stüdyoya destekte bulunabilirsiniz.

Bu süreci hep beraber en güzel nasıl atlatırız diye düşünüyorum. Yıllar sonra anlatırken bile içimiz ısınsın istiyorum.

Stüdyonun ayakta kalmasına destek olmak isterseniz aşağıdaki iban numarasına bağış yapabilir, üyelik sekmesinden dilediğiniz üyeliği satın alıp stüdyo açıldığında kulanabilir ya da youtube derslerine üye olabilirsiniz. Desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

IBAN:
TR83 0011 1000 0000 0091 4757 37
Burak Bilen
QNB Finansbank