Bireysel Seans

Online bireysel seanslarda, danışanlara içsel diyalogları sırasında eşlik edip öneriler ve belirli bir çerçevede sorular sunarak kendi içsel keşiflerine destek oluyorum.

Seanslarla içsel aile sistemleri yaklaşımı ve ses şifası teknikleri kullanıyorum. Bu seanslar düzenli görüştüğümüz aktif meditasyon seanslarıdır.

20 dakikalık tanışma seansımız benim armağanım. Birbirimizi tanımak ve temas etmek için aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsin.

Seans alanlar neler dedi?

“Yaşadığım ağır bir travmanın ardından Burak’la çalışmaya başladım. Yaşadığım acının ardından nefes almak, gelen günü kaldırmak bile çok ağır geliyordu. Şifa arıyordum ve iç güdülerim Burak’ın bana iyi geleceğini söylüyordu. Seanslara başladıktan sonra nefesimle beraber, bedenimin bana aslında çok şey söylediğinin farkına vardım. Ne derlerdi, beden bilgedir. O dönem normal hayata dönebilmek en büyük isteğimdi ve daha önceki tecrübelerim terapinin çok da güllük gülistanlık olmadığını biliyordu. Acı çekmek istemiyordum ve terapiye başlamaya henüz hazır değildim, kaldıramazdım. Burak’la yaptığımız meditasyon ve beden çalışmalarının farkı ise acı çekmeden, zorlamadan bana iyi gelmesi oldu. Bazen nasıl olduğunu anlamıyordum ama seanslarından ardındaki günlerde kendimi daha iyi hissediyordum. Duygularıma ışık tuttu, yaptığı doğru yönlendirmelerle farkındalığım inanılmaz arttı. Beraber nefesimde, bedenimde ve zihnimde pek çok kez yolculuğa çıktık. Acı içinde başladığım çalışmaların ardından hafiflemiştim, anda kalabiliyordum ve şifalanmıştım. İçimdeki sesleri çok daha iyi duyabiliyordum. Hatta son yaptığımız seanslardan birinde aylardan sonra içimde dans etme isteği bile duyurdu, coşku dolu olmayı ne kadar da özlemiştim. İçten ve sesli kahkahalarım arttı. Kendimde terapiye başlayacak cesareti buldum. Ve bu çalışmalar sayesinde kendime ve bedenime yakın olmayı öğrendim. Bence terapi uygulamaları bu konuda zaman zaman yetersiz kalabiliyor. Hala Burak’la beraber çalışmaya devam etmek istiyorum çünkü, bu farkındalığı ve iyileşmeyi hayatımda baki kılmak istiyorum. ” Ö.Ü.