Dr. Özge Orbay ile Yaşantı Grubu

Kasım 2019’da bir saatlik bir atölye ile başladık Matta İnsan İnsana adıyla. Dolduk taştık atölyede ve fark ettik ki mevzular çok derin. Sonra stüdyoda dört günlük bir yaşantı grubu yaptık. Belirsizlik, Eril-Dişil Enerjiler ve İlişkiler üzerine online atölyeler gerçekleştirdik. Temas kurmayı çok özledik. Şimdi ise Fethiye’de Cennet Koyu manzarasına karşı, doğada içimize dönmeye niyet ettik.

4 gecelik bu buluşmada Dr. Özge Orbay ile Geştalt Grup Terapisi çalışmaları yapacağız. Bu çalışmaların temel konusu kendi sesini çıkarmak, onunla tanışmak, kendi sesini ve varlığını ortaya koymak olacak. Sırtımıza seslerin ve titreşimlerin büyülü gücünü de alıp birlikte bir yolculuğa çıkacağız. Sesle meditasyon ve özgür yoga da ise Burak Bilen bizimle.

Bu yaşantı grubunda 6-10 Ekim tarihlerinde, Fethiye, Nova Soul’da, 4 gece konaklayacağız. Bu çalışma 24 kişiliktir. Tüm çalışmalar Özge Orbay ile gerçekleşecektir. Burak Bilen sabahları yoga dersleri ve ses banyoları ile programda aktif olarak yer alacaktır.

Programda neler var:
*Her sabah yoga pratiği
*Tüm güne yayılan Geştalt Temelli çalışmalar
*Ses Banyosu
*Doğa yürüyüşleri
*3 öğün vejetaryen yemek
*Cennet Koyu manzaralı bungalovlarda konaklama

Programa dahil olmayanlar:
*Ulaşım ve transfer

Program ücreti:
Odalar 2 ya da 3 kişi paylaşımlıdır. Aşağıdaki ücretler 1 kişi için konaklama ve atölye ücretidir. Başvurularınızı değerlendirdikten sonra tercihinize göre sizi bir odaya yerleştireceğiz.

2 Kişilik Bungalov
3600TL+KDV

3 Kişilik Bungalov
3200TL+KDV

Glamping (Ortak duş-tuvalet)
2900TL +KDV

Kayıt olmak için niyet mektuplarınız değerlendirildikten sonra, 1000TL ön ödeme göndermeniz gerekmektedir. Kalan ödemeyi 1 Eylül’e kadar taksitlendirebiliriz.

Başvuru:

Başvuru:
Lütfen kendinize zaman ayırıp kampa katılma motivasyonunuzu, ihtiyaçlarınızı, kendinizle bu aralar hangi konularda çalıştığınızı anlatan bir niyet mektubu yazınız. Başvurular 15 Temmuz’da tamamlanacak ve size gruba katılım durumunuz bildirilecektir.Yaşantı Grubu Geştalt temelli bir grup terapisidir. Büyük grup çalışmalarında kişilerin geştalt çalışmalarına uygunluğu, grubun zenginliği ve dinamiği kazanımlar açısından önemlidir. Bu nedenle sizlerden niyet mektupları istiyoruz. Başvuru için burdaki formu doldurunuz.

Teknik detaylar:
Uçakla gelmek isteyenler Dalaman Havaalanına sabah 9 civarı iniş olacak şekilde bilet alabilirler. Dönüş için ise 17:00 sonrası uygundur.
Grup, doğa ile iç içe bir ortamda. Alanda kedi ve köpekler de var. Doğanın asıl sahipleri diğer canlılarla karşılaşabileceğinizi bilerek geliniz.

Yorum bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s