Dr. Özge Orbay ile Yaşantı Grubu

Düş Kapanı

Neyi neden yaptığımızı artık hatırlamadığımız veya kaybolduğumuz zamanlarda, olanı içeriden bir gözle görmeyi, tekrar canlanmayı ve yolumuzu yeniden çizmeyi sağlayacak rehberlik rüyalardan ve hayallerden gelir. Düş kapanında, hayatın neresinde durduğumuzu tespit edecek, varoluşumuza yeni bir anlam verecek ve geleceğe güvenle ilerlemek için cesaret bulacağız. Bu eşliğe ihtiyacı olan herkesi bekleriz.

Yaşantı Grubunun üçüncüsü Antalya Geyikbayırı’nda 27 Eylül-2 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

5 gecelik bu buluşmada Dr. Özge Orbay ile tüm güne yayılan Geştalt temelli Grup Terapisi çalışmaları yapacağız. Bütünsel bir yaklaşımı önemsediğimiz için çalışmalarımızda Elif Böcekli ile yoga, Burak Bilen ile ses şifası ve meditasyon çalışmaları da olacak.

Bu yaşantı grubunda 27 Eylül-2 Ekim tarihlerinde, Greenhouse Geyikbayırı’nda, 5 gece konaklayacağız. Bu çalışma 18 kişiliktir. Salı günü 12:00’de orada bulunmanız ve kapanışa kadar bütün çalışmalarda olmanız gerekir.

Not: Bu program için etkinlik alanında ya da yakınlarda bir arkadaşınız/aileniz/çocuğunuzun konaklaması uygun değildir. Tüm çalışma boyunca inziva alanında olmanız gereklidir. Çalışmalara partnerinizle katılmanız uygun değildir.

Programda neler var:
*Her sabah yoga pratiği
*Tüm güne yayılan Geştalt Temelli çalışmalar
*Ses Banyosu
*3 öğün yemek (vejetaryen opsiyonlu)
*5 gece 2 kişilik odalarda konaklama.

Programa dahil olmayanlar:
*Ulaşım ve transfer

Program ücreti:

8750 TL+KDV

Başvuru:
Lütfen kendinize zaman ayırıp kampa katılma motivasyonunuzu, ihtiyaçlarınızı, kendinizle bu aralar hangi konularda çalıştığınızı anlatan bir niyet mektubu yazınız. Başvurular 15 Haziran’da tamamlanacak ve değerlendirme ardından size gruba katılım durumunuz bildirilecektir. Yaşantı Grubu Geştalt temelli bir grup terapisidir. Büyük grup çalışmalarında kişilerin geştalt çalışmalarına uygunluğu, grubun zenginliği ve dinamiği kazanımlar açısından önemlidir. Bu nedenle sizlerden niyet mektupları istiyoruz. Başvuru için burdaki formu doldurunuz.

https://forms.gle/hMvwKJh8cYnEy6Hx5

Kayıt olmak için niyet mektuplarınız değerlendirildikten sonra, 2000TL ön ödeme göndermeniz gerekmektedir. Kalan ödemeyi 1 Eylül’e kadar taksitlendirebiliriz.

Teknik detaylar:
Uçakla gelmek isteyenler Antalya Havaalanına sabah 9 civarı iniş olacak şekilde bilet alabilirler. Transfer organize edeceğiz. Dönüş için ise 18:00 sonrası uygundur.
Grup, doğa ile iç içe bir ortamda. Alanda kedi ve köpekler de var. Doğanın asıl sahipleri diğer canlılarla karşılaşabileceğinizi bilerek geliniz.

Yorum bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s